Приватне підприємство “Комерційні послуги” розпочало розробку та виробництво легкових причепів під торговою маркою MRIINYK (Мрійник) у 2018 році.

У 2019 завершено процедуру випробувань та державної сертифікації. 23 травня 2019 ми отримали Сертифікат типу UA*46A(b)*0671*00.

Поки, це легкові причепи моделі MRIINYK Light категорії О1 повною масою 750 кг, одноосні, без гальм. На даний час, проводяться випробування та готується сертифікація причепів категорії О2, повною масою до 3,5 тонн.

Враховуючи потреби ринку, усі моделі розроблені за принципом надлишкової надійності та вантажопідйомності. Усі металеві елементи рами та бортів оброблено методом гарячого цинкування. Комплектуються причепи виключно якісними німецькими складовими AL-KO та Knott. Світлотехніка європейського виробника Fristom. На усі моделі надається гарантія на термін 12 місяців.

Контроль усіх етапів виробництва та високих стандартів комплектуючих, вимогливий підхід до якості готової продукції ТМ MRIINYK дає перевагу у споживчих якостях та терміні експлуатації перед бюджетними виробами, які присутні на ринку України.

Конструкція причепів MRIINYK Light перевірена експлуатацією у прокаті. Прокат та оренда накладає особливі вимоги до надійності та практичності конструкції.

В модельній лінійці MRIINYK Light 3 варіанти за розмірами, у 4-х версіях кожен: бортові причепиплатформидля перевезення КТЗфургони.

Однією з стратегій підприємства на задоволення вимог споживача, є ведення постійного діалогу з клієнтом та дилерами, щодо конструктивних особливостей кожної моделі. Доповнюємо комплектацію та враховуємо побажання покупця, модифікуємо причіп під індивідуальні потреби. До кожної моделі пропонуються ресорна або торсійна підвіска, переднє опорне колесо та задні стоянкові опори, системи кріплення та завантаження для перевезення мототехніки, баггі та квадроциклів, каркаси та тенти.

Виробництво розташоване у місті Львів, що спрощує логістичні рішення для доставки продукції споживачу на захід від Дніпра та безпосередньо впливає на зменшення вартості.

На даний час, ми стараємось стати ближчими до покупця та формуємо дилерську мережу у містах України.