Торгова марка MRIINYK приймає участь у щорічні вистаці EuroAGRO, що проходить 3 12-го по 14-те листопада 2019 року у м. Львів, вул. Щирецька, 36. (Виставковий центр Південний ЕКСПО).

На виставці буде представлено увесь модельний ряд причепів MRIINYK Light. Відвідувачі зможуть ознайомитися з продукцією компанії, особливостями конструкції та технологічними рішеннями. Усі три презентовані причепи є оптимальним вибором для представників аграрного бізнесу, не залежно від масштабування бізнесу та галузі застосування.

Участь у подібному заході, це унікальна можливість дослідити потреби та побажання наявних і потенційних клієнтів підприємства.

Виставка EuroAGRO – це професійний майданчик, де вітчизняні виробники мають можливість продемонструвати свої досягнення у сфері сільського господарства та ознайомитися із новітніми технологіями та рішеннями європейського аграрного ринку, знайти партнерів для бізнесу та залучити інвестиції, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити перспективи та можливі проблеми в українському сільському господарстві.